UCS De Rode Loper Agenda

Laatste Update: 16 oktober 2019

DatumDagAgendapunt
13 november 2019woensdagInterne ronde 11, DRL2 - S.V. Denk en Zet 1
15 november 2019vrijdagHot-Spirit snelschaken
16 november 2019zaterdagRode Loper Rapidtoernooi
19 november 2019dinsdagS.C. Woerden 3 - DRL4
20 november 2019woensdagInterne ronde 12, De Damrakkers 1 - Woerden 2
23 november 2019zaterdagDRL1 - Woerden 1, DRL2 - Lekstroom 1
27 november 2019woensdagInterne ronde 13, DRL1 - S.V. Paul Keres 1, DRL3 - SV Lekstroom 3
4 december 2019woensdagInterne ronde 14
6 december 2019vrijdagS.K. Vegtlust 1 - DRL2
11 december 2019woensdagInterne ronde 15, DRL4 - S.V. En Passant 3, De Damrakkers 1 - Lekstroom 2
14 december 2019zaterdagPSV DoDO/Barneveld 2 - DRL1, Paul Keres 5 - DRL2
16 december 2019maandagSV Hoogland 1 - DRL1
18 december 2019woensdagKersttoernooi, Balans 2
20 december 2019vrijdagHot-Spirit snelschaken
25 december 2019woensdagGeen schaakavond
1 januari 2020woensdagGeen schaakavond
6 januari 2020maandagSV Hoogland 4 - DRL3
8 januari 2020woensdagInterne ronde 16, DRL2 - BSG 1
9 januari 2020donderdagS.V. Wijdemeren 1 - DRL4
14 januari 2020dinsdagRivierenland 2 - De Damrakkers 1
15 januari 2020woensdagInterne ronde 17, DRL1 - S.V. Moira-Domtoren 1
17 januari 2020vrijdagHot-Spirit snelschaken
22 januari 2020woensdagInterne ronde 18
29 januari 2020woensdagInterne ronde 19
1 februari 2020zaterdagDRL1 - Amersfoort 2, DRL2 - Amersfoort 3
5 februari 2020woensdagInterne ronde 20
7 februari 2020vrijdagS.V. Moira-Domtoren 2 - DRL2
11 februari 2020dinsdagDe Giessen en Linge 2 - DRL3
12 februari 2020woensdagInterne ronde 21, DRL4 - S.V. Denk en Zet 2, De Damrakkers 1 - OZU 2
13 februari 2020donderdagS.V. Doorn-Driebergen 1 - DRL1
19 februari 2020woensdagInterne ronde 22, DRL2 - S.V. DBC 1
21 februari 2020vrijdagHot-Spirit snelschaken
26 februari 2020woensdagInterne ronde 23, Balans 3
4 maart 2020woensdagInterne ronde 24
7 maart 2020zaterdagBSG 4 - DRL2, Paul Keres 4 - DRL1
9 maart 2020maandagZZ Combinatie 2 - De Damrakkers 1
10 maart 2020dinsdagS.C. Oud Zuylen Utrecht 1 - DRL1
11 maart 2020woensdagInterne ronde 25, DRL3 - S.V. DBC 3
12 maart 2020donderdagHSG 3 - DRL4
16 maart 2020maandagZZ Combinatie 1 - DRL2
18 maart 2020woensdagThema-avond
20 maart 2020vrijdagHot-Spirit snelschaken
25 maart 2020woensdagInterne ronde 26
28 maart 2020zaterdagDRL1 - Almere 2, DRL2 - Almere 3
30 maart 2020maandagS.V. De Watertoren 1 - DRL3
31 maart 2020dinsdagS.C. Oud Zuylen Utrecht 3 - DRL4
1 april 2020woensdagInterne ronde 27, DRL1 - S.V. Houten 1
8 april 2020woensdagInterne ronde 28
15 april 2020woensdagInterne ronde 29
18 april 2020zaterdagOud Zuylen Utrecht 2 - DRL2, Zeist 1 - DRL1
22 april 2020woensdagInterne ronde 30
24 april 2020vrijdagS.G. Amersfoort 1 - DRL1
27 april 2020maandagKoningsdag aan de Oranjestraat
29 april 2020woensdagInterne ronde 31
6 mei 2020woensdagBekerfinale, Interne ronde 32
8 mei 2020vrijdagDRL2 - S.V. Doorn-Driebergen 2, De Damrakkers 1 - DBC 2
13 mei 2020woensdagSnelschaak kampioenschap, Balans 4
15 mei 2020vrijdagHot-Spirit snelschaken
16 mei 2020zaterdagWageningen 3 - DRL1
20 mei 2020woensdagInterne ronde 33
27 mei 2020woensdagInterne ronde 34
3 juni 2020woensdagInterne ronde 35
5 juni 2020vrijdagPaul Keres: OKU
10 juni 2020woensdagInterne ronde 36
17 juni 2020woensdagInterne ronde 37
19 juni 2020vrijdagHot-Spirit snelschaken
24 juni 2020woensdagSeizoensafsluiting: Bekers & Bedankjes, Knock Out toernooi, Balans 5
26 augustus 2020woensdagAlgemene Leden Vergadering
28 november 2020zaterdagRode Loper Rapidtoernooi



Terug naar de agenda