UCS De Rode Loper Agenda

Laatste update: 24 oktober 2020

DatumDagAgendapunt
2 november 2020maandagHoogland 1 - DRL1 uitgesteld
4 november 2020woensdagInterne ronde 10, Balans 1
6 november 2020vrijdagHot-Spirit snelschaken
9 november 2020maandagHoogland 3 - DRL4 uitgesteld, ZZ Combinatie - DRL3 uitgesteld
11 november 2020woensdagInterne ronde 11
18 november 2020woensdagInterne ronde 12
21 november 2020zaterdagAmersfoort 2 - DRL1, OZU - DRL 2
25 november 2020woensdagInterne ronde 13
30 november 2020maandagDRL1 - En Passent 1, DRL3 - Rivierenland 2
2 december 2020woensdagInterne ronde 14
4 december 2020vrijdagHot-Spirit snelschaken
7 december 2020maandagDRL4 - Woerden 3
9 december 2020woensdagInterne ronde 15
12 december 2020zaterdagDRL 1 - Barneveld2, DRL 2 - Lekstroom 1, DRL3 - Wageningen 4
16 december 2020woensdagInterne ronde 16
23 december 2020woensdagKersttoernooi, Balans 2
30 december 2020woensdagThema-avond
1 januari 2021vrijdagHot-Spirit snelschaken
5 januari 2021dinsdagDe Giessen en Linge 2 - DRL4
6 januari 2021woensdagInterne ronde 17
9 januari 2021zaterdagCaissa Elburg 1 - DRL 1, Philidor Leiden 3 - DRL2, Woerden 3 - DRL3
13 januari 2021woensdagInterne ronde 18
15 januari 2021vrijdagMoira 3 - DRL3, Moira Domtoren - DRL1
20 januari 2021woensdagInterne ronde 19
27 januari 2021woensdagInterne ronde 20
1 februari 2021maandagDRL1 - Woerden 1, DRL3 - Lekstroom 2
3 februari 2021woensdagInterne ronde 21
5 februari 2021vrijdagHot-Spirit snelschaken
6 februari 2021zaterdagDRL 1 - Moira 1, DRL2 - Moira 3, DRL3 - DSG Pallas
10 februari 2021woensdagInterne ronde 22
15 februari 2021maandagDRL4 - Muiderberg 1
17 februari 2021woensdagInterne ronde 23
24 februari 2021woensdagInterne ronde 24, Balans 3
3 maart 2021woensdagInterne ronde 25
5 maart 2021vrijdagHot-Spirit snelschaken
6 maart 2021zaterdagDRL 1 - Paul Keres 4, DRL 2 - Magnus 2, DRL3 - Veenendaal 2
8 maart 2021maandagBSG 2 - DRL4
10 maart 2021woensdagInterne ronde 26, Damrakkers 1 - DRL3
12 maart 2021vrijdagAmersfoort 1 - DRL1
17 maart 2021woensdagInterne ronde 27
24 maart 2021woensdagInterne ronde 28
27 maart 2021zaterdagBSG 2 - DRL 1, BSG 3 - DRL 2
31 maart 2021woensdagInterne ronde 29
2 april 2021vrijdagHot-Spirit snelschaken
7 april 2021woensdagInterne ronde 30
14 april 2021woensdagInterne ronde 31
17 april 2021zaterdagDRL 2 - Almere 3, DRL1 - Wageningen 3, DRL3 - Almere 4
19 april 2021maandagDRL1 - OZU 1
21 april 2021woensdagInterne ronde 32
23 april 2021vrijdagDBC 2 - DRL3, En Passant 3 - DRL4
27 april 2021dinsdagKoningsdag op de Oranjestraat
28 april 2021woensdagInterne ronde 33
5 mei 2021woensdagInterne ronde 34
7 mei 2021vrijdagHot-Spirit snelschaken
12 mei 2021woensdagInterne ronde 35, Balans 4
17 mei 2021maandagDRL1 - Paul Keres 1
19 mei 2021woensdagInterne ronde 36
26 mei 2021woensdagInterne ronde 37
2 juni 2021woensdagInterne ronde 38
4 juni 2021vrijdagHot-Spirit snelschaken en Jazz
9 juni 2021woensdagInterne ronde 39
16 juni 2021woensdagInterne ronde 40
23 juni 2021woensdagInterne ronde 41
30 juni 2021woensdagKnock Out toernooi, Seizoensafsluiting: Bekers & Bedankjes, Balans 5
2 juli 2021vrijdagHot-Spirit snelschaken
7 juli 2021woensdagZomer Avond Kompetitie
14 juli 2021woensdagZomer Avond Kompetitie
21 juli 2021woensdagZomer Avond Kompetitie
28 juli 2021woensdagZomer Avond Kompetitie
4 augustus 2021woensdagZomer Avond Kompetitie
6 augustus 2021vrijdagHot-Spirit snelschaken
11 augustus 2021woensdagZomer Avond Kompetitie
18 augustus 2021woensdagZomer Avond Kompetitie slotronde



Terug naar de agenda


© UCS de Rode Loper